Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali, že dne 1. září 2017 dochází ke spojení firem ONE PUB s.r.o. a Dotykačka s.r.o.. Spojená firma s novým názvem Dotykačka ČR s.r.o. se stává jedním z lídrů na trhu pokladních systémů a díky stabilnímu zázemí a společnému know-how budeme poskytovat služby na ještě vyšší úrovni a nadále zlepšovat naše pokladní aplikace. Detailní informace naleznete zde: www.dotykacka.cz/spojeniReference

PALÁC LUCERNA / Praha

Současný pokladní systém nesplňoval náročné požadavky na provoz podniku naší velikosti. Rychlá Pokladna splnila vše nad naše očekávání. Oceňujeme především současnou rychlost obsluhy a také inventuru, která nám nyní zabere podstatně kratší dobu. Doporučujeme.

Club 21 / Plzeň

Zprvu se nám zdálo složité přejít ze stávajícího pokladního systému na EET systém od Rychlé Pokladny. Nakonec nám pan Vaněk nastavil celou aplikaci na míru a nyní oceňujeme hlavně rychlost a snadnost ovládání poklady. Rychlá Pokladna nám šetří drahocenný čas, který jsme dříve se starou pokladnou ztráceli.

Paradise / Karlovy Vary

Potřebovali jsme pokladní systém pro naši restauraci, který umí rozlišit jednotlivé salónky a případně i diskotéku. Také jsme chtěli s předstihem vyřešit blížící se EET. Obojí se nám skvěle podařilo díky Rychlé Pokladně od ONE PUB.


Bar Chaloupka

Díky Rychlé Pokladně jsme již v průběhu prvního měsíce po instalaci ušetřili více jak 18 000 Kč při denní tržbě 8 000 Kč.

Kozlova Putyka / Týniště nad Orlicí

Máme zkušenosti i s konkurenčními systémy a Rychlá Pokladna snese ta nejpřísnější měřítka. Neřešili jsme jen EET, ale kompletní pokladní systém. Takže Rychlou Pokladnu můžeme doporučit všem, kteří chtějí mít perfektní přehled o stavu skladu a rychle jej doplňovat. Jsme spokojeni s funkcionalitou i poskytovaným servisem.


Získtejte e-book Vše o EET zdarma!

Zadejte svoji e-mailovou adresu, kam vám e-book "Jak na EET?" ihned zašleme.