Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali, že dne 1. září 2017 dochází ke spojení firem ONE PUB s.r.o. a Dotykačka s.r.o.. Spojená firma s novým názvem Dotykačka ČR s.r.o. se stává jedním z lídrů na trhu pokladních systémů a díky stabilnímu zázemí a společnému know-how budeme poskytovat služby na ještě vyšší úrovni a nadále zlepšovat naše pokladní aplikace. Detailní informace naleznete zde: www.dotykacka.cz/spojeniO nás

O Nás

Náš příběh začal spontánně. Za 15 let našeho působení v gastronomii jsme na vlastní kůži pocítili problémy spojené s provozem restaurací, hospod či barů. A to nejen z pohledu zákazníka, ale i z pozice majitele či provozního, který chce mít vše organizačně i finančně pod kontrolou a nechce trávit hodiny inventurou, doplňováním skladu a objednáváním sortimentu.

Po společných debatách jsme dospěli k názoru, že se všechny tyto problémy dají vyřešit jediným všestranným systémem. Založili jsme tedy společnost One Pub s.r.o. a začali pracovat na projektu Rychlá Pokladna, který rychle získával první obrysy.

V současné době se můžeme pyšnit řadou větších i menších podniků, které náš systém spokojeně využívají. Máme zastoupení v regionech napříč celou Českou republikou, kde poskytujeme nepřetržitou podporu při zavádění i údržbě systému Rychlá Pokladna.


 

 

Pavel Friedrich

Pavel Friedrich


Napsali
o nás

 

 

Získtejte e-book Vše o EET zdarma!

Zadejte svoji e-mailovou adresu, kam vám e-book "Jak na EET?" ihned zašleme.